Proč se přihlásit na školení psychologie?

Psychologie - komunikace

Akademie manažerské psychologie III.

Jednou z aktivit, které Sdružení ČESMAD BOHEMIA poskytuje svým členům a dalším podnikatelům v silniční dopravě, je oblast školení. Školící středisko nabízí širokou paletu různých školících produktů, od těch povinných, až po např. školení TOP managementu. Ale i zde je třeba hledat nové produkty, a proto jsme pro zájemce z řad dopravců připravili cyklus Akademie manažerské psychologie.

Pojem psychologie má mezi veřejností pořád nádech něčeho, o čem se moc nemluví, a navštěvovat psychologa, to jste si rovnou zažádali o vyřazení z „normálního“ kolektivu. Ale psychologie není třeba se bát. Naopak nám může často úspěšně pomoci. Psychologie je společenská věda, ktrerá se zabývá duševními jevy, snaží se porozumět chování, jednání a prožívání lidí a předvídat jejich chování. A to jsou nástroje, které se hodí nejen jednotlivci, ale také manažerům při práci s lidmi. A proto vznikl nový cyklus školení Manažerská psychologie. A přestože jsme se trochu obávali, že nenajde velkou odezvu v řadách posluchačů, zdá se, že opak je pravdou, protože v únoru 2023 budeme zahajovat již III. ročník tohoto cyklu. A na co se v cyklu AMP (Akademie manažerské psychologie) vlastně můžete tešit?

Aktuální doba přináší řadu nejistot v mnoha oblastech. Ať už v té zdravotní, energetické nebo politické. To vše působí nejen na ekonomiku našich firem a domácností, ale také na nás samotné. Je to právě naše psychika a tělo, které si zaslouží o to více opečovávat v náročných dobách. Zde vám odpovědi nabídnou první a třetí modul AMP III. Ty se věnují jak našemu tělu pohledem fyzioterapeutickým, tak i psychice, naší osobnosti a prevenci vyhoření.

Rychle se měnící doba zároveň vyžaduje nové inovativní přístupy, i zde má psychologie co nabídnout pohledem druhého modulu. Změna je, zdá se, jedinou jistotou součanosti a přizpůsobení se je nutností. To vše jsou psychologická témata.

Navíc v náročných pracovních situacích stojíme jen málokdy sami. Většinou jim čelíme společně s kolegy, zaměstnanci a našim týmem. Do toho jak funguje skupina pohledem psychologie a co s tím můžeme udělat, nahlédneme v modulu čtvrtém.

Přes náročnost doby a přes všechny ty zmiňované nejistoty, je po nás stále požadováno, abychom udrželi  patřičný pracovní výkon. A to jak ten svůj, tak lidí v našem týmu. Co nám v tom může pomoci, ukazuje modul pátý.

Věříme, že témata AMP III. vám přinesou inspiraci do současné nelehké doby a jednoduchá pravidla, se kterými se seznámíte, vám budou oporou při řešení každodenních úkolů, cílů i stresů. Tak se neváhejte přihlásit hned teď, proč to odkládat na později. První modul začíná již 14. 2. 2023.

PŘIHLÁŠENÍ  MOŽNÉ ONLINE.

Ing. Zdeněk Gerstner

ředitel regionálního pracoviště Ústí nad Labem

Zveřejněno dne: 02. ledna 2023 |  Autor: Ing. Zdeněk Gerstner, ředitel regionálního pracoviště Ústí nad Labem