Prezentační dovednosti (seminář)

aneb jak být přesvědčivý prezentátor

leadership

Prezentujete pravidelně sebe, firmu, produkt, službu dalším lidem? Chcete je umět zaujmout a přesvědčit?

Krok za krokem se připravíte a prakticky vyzkoušíte, jak být přesvědčivý prezentátor.

Kurz je určený majitelům firem, obchodníkům, marketingovým pracovníkům, projektovým manažerům, technikům, všem, kdo se chce zlepšit v prezentačních dovednostech.

Cílem kruzu je, abyste získali jistotu v prezentování a naučili se pracovat se svoji trémou. Umět zaujmout, přesvědčit a prodat prezentací svou myšlenku, produkt a sebe.

Co je tedy obsahem semináře?

• úvodní prezentace účastníků formou jejich představení a natočení na video + zpětná vazba
  • jak připravit a strukturovat prezentace
  • jak překonat trému
  • jak vstoupit na "scénu", první dojem, první věty, zíkání autority a respektu
  • jak efektivně využívat gesta, oční kontakt, postoj, pohyb
  • rétorika - práce s hlasem
  • interakce s publikem - možnosti zapojení, metody, návody
  • obtížné situace během prezentace - technické potíže, okno, nespolupracující publikum, nesouhlas, námitky..
  • průběžné cvičení jednotlivých témat během celého tréninku
  • zpětná vazby na videonahrávky

Doporučujeme zkombinovat kurz s dalším tématem: Efektivní komunikace. Při registraci na dvoudenní kurz, poskytujeme zvýhodněnou cenu.

Nabídka školení

Termín Název školení Místo konání Cena (Kč bez DPH)*
19.11.2024 Prezentační dovednosti Mělník 4900 / 4400 (Kč bez DPH)*

* Cena základní/cena pro členy ČESMAD BOHEMIA. U školení ADR konečná cena závisí na zvoleném typu a rozsahu kurzu - viz detail školení.