Efektivní komunikace a prezentační dovednosti (dvoudenní seminář)

aneb zdokonalení sebe sama

Mikrofon

Dvoudenní seminář se zaměřením na zkononalení prezentačních dovedností a vaši efektivní komunikaci.

1. den - EFEKTIVNÍ KOMUNIKACE

14. listopadu 2024

Cítíte se občas nesví, když musíte hovořit před větším množstvím lidí? Rádi byste své komunikační dovednosti zdokonalili a dosahovali tak lepších výkonů? Pak právě pro vás je tento kurz.

Umění efektivní komunikace je velkou výhodou v pracovní, ale jistě i osobním životě.

Na celodenním semináři se naučíte komunikovat sebejistě, vést rozhovor, ovládat a číst řeč těla, zvládat i složitější komunikační situace. Vše se aplikuje v interaktivním a praktickém tréninku.

Co je tedy obsahem semináře?

• druhy komunikace
  • jak být efektivní v komunikaci - týmová cvičení
  • aktivní naslouchání
  • empatie - jak ji využít v komunikaci
  • techniky kladení otázek
  • jak budovat vztahy k efektivní komunikaci
  • pozitivní komunikace - která slova využívat a která ne
  • řeč těla - (postoj, mimika, oční kontakt, gesta, hlas)
  • zvládání námitek v komunikaci
  • jak podat zpětnou vazbu
  • praktické procvičování jednotlivých témat v rolových hrách (scénky pracovní i ze života)

2. den - PREZENTAČNÍ DOVEDNOSTI

19. listopadu 2024

Prezentujete pravidelně sebe, firmu, produkt, službu dalším lidem? Chcete je umět zaujmout a přesvědčit?

Krok za krokem se připravíte a prakticky vyzkoušíte, jak být přesvědčivý prezentátor.

Cílem kruzu je, abyste získali jistotu v prezentování a naučili se pracovat se svoji trémou. Umět zaujmout, přesvědčit a prodat prezentací svou myšlenku, produkt a sebe.

Co je tedy obsahem semináře?

• úvodní prezentace účastníků formou jejich představení a natočení na video + zpětná vazba
  • jak připravit a strukturovat prezentace
  • jak překonat trému
  • jak vstoupit na "scénu", první dojem, první věty, zíkání autority a respektu
  • jak efektivně využívat gesta, oční kontakt, postoj, pohyb
  • rétorika - práce s hlasem
  • interakce s publikem - možnosti zapojení, metody, návody
  • obtížné situace během prezentace - technické potíže, okno, nespolupracující publikum, nesouhlas, námitky..
  • průběžné cvičení jednotlivých témat během celého tréninku
  • zpětná vazby na videonahrávky

Semináře se pořádají i samostatně. Při využití dvoudenní verze je kurz za zvýhodněnou cenu.

Za účast na tomto dvoudenním semináři získáte ZDARMA jeden webinář dle vlastního výběru!

Přečtěte si i pozvánku pořadatele.

Nabídka školení

Termín Název školení Místo konání Cena (Kč bez DPH)*
14.11.2024 Efektivní komunikace a prezentační dovednosti Mělník 8900 / 7900 (Kč bez DPH)*

* Cena základní/cena pro členy ČESMAD BOHEMIA. U školení ADR konečná cena závisí na zvoleném typu a rozsahu kurzu - viz detail školení.