Odborná způsobilost - Brno

Akademie silniční dopravy - pracovník silniční nákladní /osobní dopravy

VISTA BRNO

Chystáte se na zkoušku odborné způsobilosti dopravce? Nebo byste se rádi vzdělávali v oboru dopravy a pročítání zákonů vás zrovna moc nebaví?

Již na podzim je tu pro vás AKADEMIE SILNIČNÍ DOPRAVY!

Příprava na teoretickou část zkoušky odborné způsobilosti zahrnuje všechna potřebná témata a ještě něco navíc.

Těšit se můžete na marketing a řízení v dopravní firmě, legislativní podmínky provozování silniční dopravy, pracovní režimy a používání tachografů, právní aspekty podnikání v dopravě, smluvní vztahy včetně úmluvy CMR, celní režimy, zvláštní přepravy, ekonomika a kalkulace ceny za dopravu...pro autobusovou dopravu informace k režimům autobusů v linkové i příležitostné přepravě a kalkulace ceny za dopravu.

Více info zde.

Přijďte na školení a buďte na zkoušky připraveni!

Popovídejte si s předními odborníky, ale i s kolegy z oboru.

Začínáme již v říjnu 2022 v Brně - hotel VISTA.

Využijte jedinečnou příležitost a čerpejte na tento cyklus školení dotace od Úřadu práce. Dotační program POVEZ II.

Pro více info: skoleni@cesmad.com

Pro přípravu na PŘÍPADOVOU STUDII pořádáme semináře. Přihlásit se můžete zde.

Zveřejněno dne: 22. září 2022 |  Autor: Bc. Veronika Kudová, školicí a poradenské středisko