Manažerská psychologie

Akademie manažerské psychologie, aneb aplikovaná psychologie v praxi.

Psychologie - hodiny

MANAŽER

vedoucí pracovník, člověk zodpovědný za chod organizační jednotky s využitím kolektivní spolupráce. Vládne znalostmi, praktickými dovednostmi a má přirozenou autoritu.

Každodenní manažerská práce vyžaduje rozsáhlé faktické znalosti z oboru. V těchto znalostech se postupem času všichni zlepšujeme, učíme se během praxe.

Ale jsou znalosti oboru dostačující pro to, být dobrým manažerem/vedoucím pracovníkem?

Odpověď je jednoznačná: NE!

Někdo se s s vlastnostmi správného manažera narodí a má to štěstí, že vyzařuje přirozenou autoritou, že je tvořivý, vnímavý, umí dobře komunikovat, umí předávat své vědomosti, umí vést své lidi, podpořit je a motivovat. Ale většina z nás potřebuje to správné know-how získat, naučit se techniky, které nám pomůžou ke komunikaci s lidmi a zachování chladné hlavy v případě problémů.

Pro každého vedoucího pracovníka je nepostradatelným nástrojem, a to nejen pro práci s lidmi, aplikovaná psychologie.

Nabízíme Vám možnost zúčastnit se cyklu školení

AKADEMIE MANAŽERSKÉ PSYCHOLOGIE

cyklus školení - 4x 1 den + 1x 2 dny v terénu

Na praktických příkladech si ukážeme, jak využít aplikovanou psychologii v každodenní manažerské práci.

Lektorem bude přední odborník v oblasti psychologie, pan PhDr. Ing. Martin Pospíchal, který čerpá z vlastních manažerských zkušeností, ale i vlastní psychologicko-poradenské praxe. (REFERENCE OD ABSOLVENTŮ KURZU V PŘÍLOZE)

Ukážeme si a připomeneme pohledem psychologie:

• jak efektivně zvládat klíčové manažerské role,
  • jak zvládat sám sebe v náročných pracovních a životných situacích,
  • jak si udržet zdraví i při vysokém pracovním nasazení,
  • jak si udržet rovnováhu mezi zmiňovaným pracovním nasazením, rodinou a přáteli,
  • jak s využitím psychologie posílit marketingové působení na trhu.

Začátek: 7. 4. 2020

Místo konání: ČESMAD BOHEMIA, Hradec Králové

TĚŠÍME SE NA VAŠI ÚČAST!

Pozn.: Pořádáme tři ročnínky Akademie manažerské akademie, kurzy jsou samostatné a nenavazují na sebe. Lze je absolvovat v libovolném pořadí.

Přihlásit se na školení můžete elektronicky nebo se obraťte na naše regionální pobočky.

Zveřejněno dne: 14. února 2020 |  Autor: Bc. Veronika Kudová, školicí a poradenské středisko

Připojené soubory