ŠKOLENÍ ONLINE!

Webináře, aneb informace rychle a z pohodlí Vaší kanceláře či domu.

webinář 2

V posledních měsících jsme pro Vás uspořádali již nespočet webinářů na témata, která Vás velmi zajímaly. Ať už téma Evidence pracovní doby, pracovní smlouva řidiče či aktuální informace k silničnímu balíčku. V neposlední řadě může být pro Vás i výhodou cena, která je samozřejmě nižší než na běžných prezenčních seminářích.

Webináře jsou pro všechny velmi efektivní.

1. PŘÍNOSY PRO VÁS

Nemusíte nikam dojíždět, stačí se přes Vaše PC či telefon připojit online a během cca 60 - 90 minut se dozvíte nejnovější informace ze světa dopravy.

2. PŘÍNOSY PRO NÁS

Vzhledem k tomu, že webináře probíhají online přes internet, jsme schopni velmi rychle reagovat na jakoukoliv změnu legislativy, Vaše požadavky a můžeme v krátkém čase uspořádat webinář, který Vás opravdu zajímá.

A že jste ještě naše webináře nevyzkoušeli? Tak hurá do toho!

Přihlásit se můžete na tyto témata:

• elektronický nákladní  list
  • základy smluvního práva
  • základy přepravního práva
  • dopravce či zasílatel
  • odpovědnost silničního dopravce
  • vymáhání pohledávek soudní cestou
  • Úmluva CMR
  • Dopravní nehodovost a její příšiny
  • dopravní přestupky v silniční dopravě
  • trestní činy v silniční dopravě
  • bodové systémy ve vybraných státech EU