Profesní školení řidičů

Působení v oboru silniční dopravy a logistiky zahrnuje i poměrně rozsáhlou administrativní agendu, včetně pravidelného profesního školení řidičů......

iStock_000015681426Small

Každý dopravce je zodpovědný za to, že jeho vozidlo řídí řidič s platným dokladem profesní způsobilosti a že absolvuje předepsaná školení. Abyste se jako profesionální dopravci mohli soustředit na své zakázky a svůj čas věnovat svým zákazníkům, rádi tuto agendu převezmeme a pomůžeme vám ji vyřešit. Naše nabídka se nevztahuje jen na řidiče, ale také na další pozice: dispečery, disponenty, vedoucí dopravy, obchodníky, techniky a další.

V naší široké nabídce najdete krom nejčastěji vyhledávaného profesního školení řidičů i další neméně důležité a zajímavé kurzy. Manažerská školení, ADR školení, autobusová doprava, smluvní vztahy v silniční dopravě, kontroly v dopravní firmě atd.

Pravidelné školení řidičů

Kromě nabídky již připravených kurzů můžeme samozřejmě vaší firmě poskytnout i školení na klíč. Školení sestavíme přesně podle vašich požadavků a potřeb jednotlivých řidičů. V rámci pravidelného profesního školení musí každý řidič absolvovat 35 hodin zdokonalovacího školení v pravidelných ročních kurzech v rozsahu 7 hodin. Za tímto účelem vám nabízíme 15 specializovaných tematických modulů, které přednáší odborníci dané oblasti. Bezpečná a defenzivní jízda, hospodárná a ekologická jízda, pracovní režimy řidičů, obsluha digitálního tachografu, uložení a upevnění nákladu, dopravní předpisy aktuálně, mezinárodní dopravní předpisy a další. Ke každému tématu obdrží účastník odbornou brožurku a desky „Řidičova knihovna", do kterých si může zakládat jednotlivé publikace a vytvořit si tak postupně vlastní řidičovu příručku.

Na našem webu najdete přehled aktuálně probíhajících kurzů. Jsme si jisti, že i vy najdete v nabídce kurz, který splní požadovaná kritéria. Ať už hledáte školení řidičů pro celou firmu nebo jednotlivce, povinné školení řidičů ze zákona nebo nepovinné kurzy pro zvýšení bezpečnosti a efektivity provozu vašich vozidel. Kurzy pořádáme ve všech krajských městech po celé České republice tak, abychom vám ještě více vyšli vstříc.

Zveřejněno dne: 19. května 2014 |