Profesní průkazy - vypršení platnosti

Potíže s pátým razítkem za školení.

Potvrzení o absolvování prav.šk.

"Pokud vypršela platnost dokladů občanovi během nouzového stavu, nelze přičítat občanovi k tíži nouzový stav na území ČR, kdy je omezen pohyb a úřední hodiny a je žádoucí, aby se občané neshlukovali např. na úřadech. Řidič, kterému končí v době nouzového stavu profesní způsobilost a nestihl 5té školení (nesplnil 35 hod. školení) může na území ČR řídit. Po skončení nouzového stavu by si musel dodělat školení a zažádat o udělení profesní způsobilosti."

POZOR: nelze ale garantovat, že takto k tomu přistoupí i v zahraničí. Platí jen pro ČR!

Více informací o dopravě naleznete na stránkách MDCR nebo na stránkách ČESMAD BOHEMIA.

Zveřejněno dne: 26. března 2020 |  Autor: Bc. Veronika Kudová, školicí a poradenské středisko