PF 2023

pf 2023

Vážení dopravci a příznivci dopravy,

ačkoliv jsme se uplynulý rok částečně zbavili postrachu "covid", objevily se hned zkraje roku další útrapy, tentokrát v podobě války na Ukrajině. Celá naše země se od té doby potýká nejen s uprchlickou krizí, ale především ekonomickou krizí, která stále sílí a doléhá nejen na naše soukromé životy, ale zasáhla právě i oblast dopravy. Přes omezení vývozu zboží na východ, neskutečné zdražovaní cen paliva a dalších nesnází, se ze stran dopravců objevila obrovská vlna solidarity. Děkujeme všem, kteří spolupracovali s námi a dalším organizacemi, a přispěli v nouzi, poskytli své vozy a řidiče. Pomohli jste tak dopravit léky, oblečení, potraviny a spoustu dalších potřebných věcí lidem, kteří to nutně potřebovali.

Jsme velice rádi, že oblast školení zůstala v tomto roce nedotknuta a mohli jsme tu být pro vás po celý rok! Usilovně pracujeme na tom, abychom vyhověli vaší poptávce, A proto se v příštím roce můžete těšit na spoustu nových témat webinářů a také pro vás chystáme celodenní konferenci ;-)

Děkujeme vám za přízeň v tomto roce, přejeme krásné svátky Vánoční a těšíme se na Vás v roce 2023!

Zveřejněno dne: 19. prosince 2022 |  Autor: Bc. Veronika Kudová, vedoucí školicího střediska ČESMAD BOHEMIA