Příprava na odbornou způsobilost dopravce

Akademie silniční dopravy

Hotel

Již od 21. března se koná cyklus školení AKADEMIE SILNIČNÍ DOPRAVY - pracovník silniční nákladní dopravy, pracovník silniční osobní dopravy.

Vybrali jsme pro Vás krásné prostory hotelu LONY v Mochově (Středočeský kraj). V těchto prostorách Vám rádi zajistíme i ubytování v době školení.

Toto školení je přípravou na teoretickou část zkoušky odborné způsobilosti dopravce.

Upozorňujeme, že je tu možnost čerpat dotace z operačního programu POVEZ II. Je třeba však požádat o dotaci co nejdříve, aby její schválení bylo ještě před začátkem školení!

TÉMATA:

1. Řízení dopravní firmy a marketing dopravní firmy.

2. Legislativa dopravní firmy, technické standardy, BOZP, sociální předpisy.

3. Ekonomika dopravní firmy, právní rámec ČR pro podnikání, kalkulace nákladů a cen

4. a) nákladní doprava - smluvní vztahy včetně Úmluvy CMR, celní předpisy, zvláštní přepravy

b) osobní doprava - legislativa autobusové dopravy, pracovní režimy a kalkulace nákladů autobusové dopravy

Využijte jedinečnou šanci a přijďte se dozvědět nové informace od odborníků z dopravy a pohovořit i s kolegy z oboru.

Přihlášení možné online nebo přes regionální pracoviště.

Těšíme se na Vaši účast!

Zveřejněno dne: 27. ledna 2023 |  Autor: Bc. Veronika Kudová, školicí a poradenské středisko