Ohlédnutí za Akademií v Liběchově

Rezidence

Velmi úspěšný ročník Akademie silniční dopravy je za námi a já se musím s Vámi všemi podělit o zážitky ;-)

Nejdříve pro představení toho, co vlastně Akademie silniční dopravy je.

Tento školicí program slouží jako příprava na zkoušku odborné způsobilosti dopravce (ať už nákladní či autobusové dopravy). Máte zde možnost dozvědět se o všech aspektech dopravy, ať už se jedná o řízení dopraví firmy, působnost legislativy,  smluvní vztahy včetně CMR, celní procedury, právní předpisy a mnohé další. To vše rozdělené do  4x 2dní a nakonec se rozloučíme u závěrečné zkoušky. Ta sice není zatím právoplatně uznána, ale aspoň si ji nanečisto zkusíte, ověříte Vaše čerstvě nabité znalosti a u zkoušky odborné způsobilosti dopravce už Vás nic nepřekvapí ;-)

Letos od března do července jsme se společně scházeli v překrásných prostorách Rezidence Liběchov u Mělníku. Čekali nás tu velmi příjemné prostory ať už při školení, tak i ubytování, restaurace a další zázemí hotelu.

Nebudeme si nic nalhávat, moc dobře to víme. Školení jsou velmi náročná. Snažíme se Vám tedy pobyt na školení vždy nějak spestřit.

Zde v Liběchově nás čekal pokaždé v restauraci naprostý kulinářský zážitek a někteří to i přiznali, to jídlo bylo na celém školení to nejlepší :-D nadneseně samozřejmě ;-) Jelikož v hotelu přes noc zůstávalo více lidí, rozhodli jsme nějak vyplnit i volný čas. Během prvního bloku školení jsme relaxovali v místním wellnessu, kde jsme starosti a strasti všedních dní vysaunovali. Při druhém setkání jsme zavítali do Mělníku, kde jsme prohlíželi krásy zdejší přírody a architektury a samozřejmě jsme museli zavítat do místního minipovovaru. Při čtvrtém setkání jsme zorganizovali degustaci rumů, která byla opravdu nevšedním zážitkem a jistě na ni budeme všichni rádi vzpomínat. Tímto bych i ráda poděkovala  firmě Karel KULT - STAVO s.r.o, kteří nám přispěli na degustaci rumů sponzorským darem.

Děkuji všem účastníkům ASD za účast a všem z Rezidence Liběchov za příjemné zážitky.

Níže můžete zavzpomínat u fotografií :-)

Při nějaké další akci zase někdy na viděnou ;-)

Pro Vás, co čtete tyto řádky a uvažujete nad kurzem, tak neváhejte ;-)

Na podzim se uvidíme v kouzelném prostředí brněnské přehrady Orea Resortu Santon.

Těšíme se na Vás!

Zveřejněno dne: 28. července 2020 |  Autor: Bc. Veronika Kudová, školicí a poradenské středisko ČESMAD BOHEMIA