Novinka - WEBINÁŘE

Spouštíme pro vás nový typ školení - webináře!

webinář 5
  • V posledních měsícíh, kdy jsme pro vás nemohli pořádat žádná školení, jsme se pustili do testování nové platformy a aplikace pro spuštění webinářů.
  • Pro naše členské firmy jsme uspořádali hned šest webinářů, které se věnovaly ožehavým tématům související s coronavirem.
  • Vzhledem k pozitivním ohlasům na tento typ "školení" jsme se rozhodli pořádat webináře pravidelně pro vás všechny.

Témata webinářů jsou vybírána dle vašich námětů, podle toho co vás konkrétně trápí a s čím potřebujete pomoct.  Během krátké doby cca 60- 90 minut se dozvíte zásadní informace a vše můžete konzultovat online s lektorem.

Webináře se budou konat každý měsíc na nové téma. Připojit se můžete odkudkoliv, ať už z kanceláře či vašeho obýváku. Jediné, co budete potřebovat je internet, popř. zařízení podporující mikrofon (pc, notebook, telefon, tablet), komunikovat s námi však můžete i jen přes písemné zprávy.

Prozatím jsme pro vás připravili:

1) Přepravní doklad na vnitru            18. června 2020

2) Pracovní smlouva řidiče                16. července 2020

Bližší informace k webinářům najdete pod odkazy výše nebo na těchto webových stránkách.

Těšíme se na vaši účast ;-)

Tým školicího střediska ČESMAD BOHEMIA

Zveřejněno dne: 08. června 2020 |  Autor: Bc. Veronika Kudová, školicí a poradenské středisko