Manažerská školení pro dopravní firmy

Je důležité stále zvyšovat odbornost?

Akademie silniční dopravy: klávesnice

Každý profesionální manažer, nejen v rámci oboru dopravních firem, si velmi dobře uvědomuje, jak důležité je systematické a kontinuální vzdělávání. Každý obor se vyvíjí svým tempem, v rámci legislativy vzniká mnoho novinek a je třeba držet krok s nejnovějšími trendy trhu. Jedině tak je možné správně využít potenciál firmy, dobře motivovat a vést její zaměstnance. Se správným vedením je možné trvale zvyšovat kvalitu služeb a generovat větší zisky.

Pro experty dopravních firem všech úrovní tak přinášíme odborné kurzy. Pomůžeme vám rozvinout vaše řídící schopnosti a odborné znalosti v rámci oboru silniční nákladní nebo autobusové dopravy. Pomůžeme vám získat aktuální znalosti a praktické dovednosti pro denní provoz dopravní firmy ve vzájemných souvislostech. Naše kurzy jsou navíc akreditovány MŠMT jako rekvalifikační vzdělávací program, můžete využít této výhody a financovat je z fondů vzdělávacích projektů či prostředků od Úřadu práce. Současně lze kurz využít jako efektivní přípravu na zkoušku odborné způsobilosti oprávněných osob podle nařízení č. 1071/2011/EU, resp. zákona č. 111/1994 Sb.

Naše kurzy jsou koncipovány do dvanácti tematických lekcí ve dvoudenních modulech. Je tedy organizačně snadné kurzy zařadit do jistě jinak nabitého pracovního diáře a zároveň vzniká dostatečný prostor pro utříbení a ujasnění si probírané látky. Zabýváme se bloky školení – Řízení a marketing dopravní firmy, Legislativa silniční dopravy, Právo a ekonomika, Provoz nákladní dopravy, Provoz autobusové dopravy. Zvlášť bychom upozornili na probíhající Akademii silniční dopravy.
Jsme si jisti že si z naší ucelené nabídky vybere každý profesionální manager a že účast na našich kurzech vám přinese skutečně praktické znalosti a hodnotné dovednosti.

Zveřejněno dne: 22. července 2014 |