Kombi doprava ZDARMA

Využijte dotací na kombinovanou dopravu

Kombinovaná doprava

Ministerstvo dopravy zveřejnilo výzvu operačního programu Doprava na pořízení jednotek kombinované dopravy.

Investiční dotace jsou tu pro vás!
Využijte je na nákup intermodálních silničních návěsů, výměnných nástaveb a dalších přepravních jednotek pro kombinovanou dopravu.

Na několika místech po celé ČR jsme připravili semináře, na kterých získáte další informace k čerpání dotačního programu a využití kombinované dopravy.

• pro tuzemské silniční dopravce, zasilatele a jejich zákazníky, zájemce ze škol a úřadů..
  • přímá silniční nákladní doprava může mít mnoho podob, nechte se inspirovat...

Představíme vám vzdělávací program pro nové zájemce i současné uživatele kombinované dopravy. Po jednoduché registraci na stránkách CDV v.v.i. budete mít možnost vstoupit do e-learningové podoby vzdělávacího programu.

Účast na semináři je ZDARMA!

Termíny seminářů + elektronické přihlášky

Zveřejněno dne: 03. dubna 2019 |  Autor: i.jančíková, školicí středisko