Jak probíhala konference eTruck?

etruck2024

27. února 2024 proběhla na Výstavišti v Brně konference eTruck ve flotile českého dopravce.

Byla to první konference tohoto typu a rozsahu, kterou jsme pořádali. Jsme rádi, že jste se v hojném počtu zúčastnili, prohlédli si vystavená vozidla všech výrobců, vyslechli si informace nejen od výrobců, ale také zástupců infrastruktury a státu. Velice nás těší, že jste se zapojili do diskuse a nebáli se sdělit své myšlenky, pocity a zkušenosti z praxe.

Pozvánku na konferenci přijal i Jan Staněk - Elektro Dad, který se již dlouhá léta věnuje tématu elektromobilita. Jeho zpracované video můžete shlédnout na Youtube - Elektrická nákladní auta ve flotile českého dopravce? | eTruck 2024 | Electro Dad # 620

Děkujeme tímto všem účastníkům, partnerům akce a těm, co se podíleli na konferenci, za účast a spolupráci.

Těšíme se opět brzy na viděnou!

Tým školicího střediska ČESMAD BOHEMIA

Zveřejněno dne: 20. března 2024 |  Autor: Bc. Veronika Kudová, vedoucí školicího střediska ČESMAD BOHEMIA