Psycholožka radí

Jak ochránit své zdraví fyzické i psychické?

Meditace

Po vypuknutí koronaviru v České republice je nyní většina lidí uzavřena doma v rámci karantény a zajdeme si jen nakoupit a nebo se rychle projít.

Proti tomu jsou tu lidé, kteří pro nás všechny pracují v první linii, vystavují se tak přímému ohrožení a jsou tak ve velkém stresu. Jsou to nejen lékaři a sestřičky, prodavači, lékarníci... ale také vy dopravci.

Obě tyto situace mají velký dopad na naši psychiku. Vše přišlo náhle a nebyli jsme na to připravení.

V příloze tohoto článku najdete ilustrovaný návod na to, jak se z toho všeho nezbláznit ;-) Kromě motivujících a hlavně pravdivých textů zde najdete i QR odkazy na audio nahrávky, které zklidní a uvolní vaši mysl, pomohou vám na chvíli přestat myslet na to, co se zrovna děje.

Autorkou tohoto letáčku je psycholožka Lea Paulínová. Tímto jí také děkujeme za podporu, kterou pro dopravce připravila.

Držte se, spolu to zvládneme!

Tým školicího střediska ČESMAD BOHEMIA

Zveřejněno dne: 25. března 2020 |  Autor: Bc. Veronika Kudová, školicí a poradenské středisko

Připojené soubory