Jsou elektrické trucky budoucností dopravy?

eTruck ve flotile českého dopravce aneb od nabíječky k zákazníkovi

eTruck hnědý

Patřítě k většíně, která odsuzuje elektrické nákladní vozy? Nebo naopak jste zarytě pro ekologičtější dopravu a eTrucky podporujete?

Přidejte se k naší konferenci eTruck ve flotile českého dopravce, aneb od nabíječky k zákazníkovi!

Můžete vyjádřit svůj názor, diskutovat, dozvědět se nové informace a sami si udělat obrázek o tom, zda je eDoprava naší budoucností.

Konference se zúčastní dovozci elektrických nákladních vozů, výrobci nabíjecích stanic, distributoři energií..pohovoříme s odborníky o finanční stránce elektrické nákladní dopravy a samozřejmě nebudou chybět ani dopravci s prvními zkušenostmi z provozu, zákazníci, kteří začínají klást požadavky na ekologičtější dopravu a nebude chybět ani zastoupení Ministerstva dopravy v podání Ministra dopravy, pana Kupky.

Sejdeme se 27.února 2024 v prostorách Výstaviště Brno, sál Rotunda a hala A.

Těšíme se na vás!

Tým školicího střediska ČESMAD BOHEMIA

Zveřejněno dne: 01. února 2024 |  Autor: Bc. Veronika Kudová, školicí středisko ČESMAD BOHEMIA