Aktuální možnosti využití kombinované dopravy (odborný seminář)

Přináší využívání kombinované dopravy nějaké výhody? Jaké?

Kombinovaná doprava

Jaká témata na vás čekají?

  • legislativní rámec a technika pro kombinovanou dopravu: Libor Krejčí (CDV)
  • tuzemské terminály a vlaky kombinované dopravy, orientace v jízdních řádech přímých ucelených vlaků: Vladimír Fišer (Bohemiakombi)
  • praktické využití kombinované dopravy tuzemskými dopravci - služby a ceny, finanční aspekty využití kombinované dopravy, podmínky rozjezdu nových linek: Vladimír Fišer, Bohemiakombi
  • výzva dotačního programu Pořízení přepravních jednotek kombinované dopravy: Lukáš Soukup, MDČR

Co se na kurzu dozvíte?

  • Širší využití kombinované dopravy je různými cestami podporováno ze strany Evropské unie i Ministerstva dopravy.
  • V rámci semináře Vám bude představen dotační program pro silniční dopravce na pořízení přepravních jednotek kombinované dopravy a další praktické informace, včetně připravovaných legislativních změn v této oblasti.
  • Kombinovaná doprava je příležitost rozvoje dopravní firmy v návaznosti na nedostatek řidičů či jiná omezující legislativní a ekonomická či politická opatření. Využití kombinované dopravy může být i podmínka získání nebo udržení zakázky, či způsob řešení ekologických omezení pro přímou silniční dopravu. Dalším motivačním faktorem mohou být rostoucí náklady silniční dopravy nejen v podobě mzdových nákladů, ale i růstu mýta např. v Německu, kde se letos zvýšilo o cca 35 Euro za jednu tranzitní jízdu.

Součástí je návštěva terminálu kombinované dopravy v Přerově (Horních Moštěnicích) a v Lovosicích (seminář Ústí nad Labem).


SEMINÁŘ JE ZDARMA

Nabídka školení
Termín Název školení Místo konání Cena (Kč bez DPH)*  
04.09.2019 Aktuální možnosti využití kombinované dopravy Ústí nad Labem 0 / 0 (Kč bez DPH)*

* Cena základní/cena pro členy ČESMAD BOHEMIA. U školení ADR konečná cena závisí na zvoleném typu a rozsahu kurzu - viz detail školení.

E-shop