Provoz autobusové dopravy (manažerské školení)

Akademie silniční dopravy, BLOK 4A - provozování autobusové dopravy

Predpisy-busweb_1

1. den: Předpisy v autobusové dopravě

  • legislativní podmínky provozování autobusové dopravy, předpisy EU a ČR o veřejných službách v přepravě cestujících, zajišťování veřejné dopravy, kompenzace, povinnosti dopravce v linkové dopravě

2. den: Pracovní režimy řidičů - přeprava osob, turnusy; náklady a ceny v autobusové dopravě

  • pracovní režimy řidičů příležitostné autobusové dopravy, pracovní režimy řidičů autobusů na linkách do 50-ti km, vedení záznamů, nejčastější porušení, sestavování turnusů

Podrobný popis školení

Je určen pro pracovníky firem, které zajišťují linkovou i příležitostnou přepravu osob. Pro veřejnou přepravu jsou vysvětleny předpisy o veřejných službách v přepravě cestujících a navazující předpisy pro zajištění dopravní obslužnosti v ČR, pravidla kompenzací a povinnosti smluvního dopravce.

V druhé části jsou vysvětlovány pracovní režimy řidičů autobusů v pravidelné i příležitostné přepravě, specifika vedení záznamů a sestavování turnusů.

V případě absolvování všech bloků je možno cyklus zakončit zkouškou a po jejím úspěšném složení získat certifikát Sdružení automobilových dopravců a Unie mezinárodní silniční dopravy IRU.

 

Nabídka školení
Termín Název školení Místo konání Cena (Kč bez DPH)*  
24.04.2018 BLOK 4A: Provoz autobusové dopravy Praha 4 6000 / 5000 (Kč bez DPH)*
20.11.2018 BLOK 4A: Provoz autobusové dopravy Ostrava 6000 / 5000 (Kč bez DPH)*

* Cena základní/cena pro členy ČESMAD BOHEMIA. U školení ADR konečná cena závisí na zvoleném typu a rozsahu kurzu - viz detail školení.

E-shop